Bio

Adam Bubík (nar. 1992) je česko-polský zpěvák, skladatel a hudební producent (ADAM BUBIK studio). Má milující ženu a dvě děti.

Nikdy si nemyslel, že se hudba stane jeho životní náplní. Jako dítě musel absolvovat výuku hry na klavír v místní ZUŠ-ce. Nebavilo ho to, a tak zahodil noty (které dodnes neumí) za klavír a věnoval se jiným věcem. Jako náctiletý se sám rozhodl, že se chce naučit hrát na kytaru. Poté začal zpívat a také skládat první písničky. S kamarády ze třídy založili rockovou kapelu “Bosso” a nahráli singl s Ewou Farnou “To my”, u něhož je Adam autorem.

Později s kytaristou Szymonem založili worship cover band “Zachaeus Live”, kde nahráli CD “Vzkříšení”.

V roce 2015 Adam vytáhl ze šuplíků svou autorskou tvorbu a oficiálně založil svůj autorský projekt “ADAM BUBIK”.
Posléze vydal česko-polské CD “Chci blíž ti být” obsahující duchovní písně.

O pár let později se přesunul na polský hudební trh a nahrál popové album “Czy to ja” a EP “W zasięgu” se známým hudební producentem MIrosławem Stępniem.

Od 2020 r. začal psát opět v češtině a vydal pár singlů včetně EP “Mějme se rádi”. Bylo to jeho pop-folkové nebo dokonce i akustické období.

Nyní se píše rok 2023 a Adam se svými přáteli vydal první živé EP s názvem “Je to o nás”, které je předzvěstí připravovaného CD. Stylově bruslí do punk-rocku s nenásilným šmrncem chytlavého popu. Je to velmi příjemný rockový nářez z nakřáplým vokálem, který jednoznačně evokuje návrat k Adamovým hudebním kořenům.